Foto: Total Dip

Ukážky z aplikácie náteru tekutou gumou Total Dip z dielní Mstar:

Total Dip na aute - modré Audi Total Dip na aute Mercedes - čierna farba s červenými doplnkami Total Dip na aute - modré BMW

Total Dip na aute VW - modrá Total Dip na aute - šedá farba Total Dip na aute - šedý Seat

Total Dip na aute - svietivo zelená farba Total Dip na vozidle Mercedes - čierna farba Total Dip na aute - modrá kamufláž

Total Dip aplikovaný na aute - modrý Total Dip na aute - piesková farba Total Dip aplikovaný na aute - čierna

Plasti dip camo Totaldip3 Totaldip4 Totaldip5 Totaldip6 Totaldip7 Totaldip8 racer dip Totaldip10 Totaldip11 Totaldip12 Totaldip13 Totaldip14 Totaldip15 Totaldip16 Totaldip17 Terénne auto s total dipTotal dip biely na aute v autodielni mstar Total dip na aute - biela farba Total-Dip-Auto-2Total-Dip-Auto-3 Total-Dip-Auto-4 Total-Dip-Auto-5Total-Dip-disky Total-Dip-Auto-6 Auto s aplikovanou tekutou gumou Total Dip 4Auto s aplikovaným gumovým náterom Total Dip 8 Auto s aplikovanou tekutou gumou Total Dip 3 Auto s aplikovanou tekutou gumou Total Dip 7Auto s aplikovanou tekutou gumou Total Dip 2 Auto s aplikovanou tekutou gumou Total Dip 1 Auto s aplikovanou tekutou gumou Total Dip 5Auto s aplikovaným náterom tekutou gumou Total Dip 8 Total Dip na aute 1 Total Dip na modrom auteTotal Dip na ružovom aute Total Dip na karosérii vozidla Total Dip na karosérii kabrioletu na dvore autoservisuTotal Dip na zadnej časti karosérie auta Auto-total-dip-1 Auto-total-dip-4Auto-total-dip-5 Auto-total-dip-6 Auto-total-dip-7Nosic-Total-Dip-3 Auto-total-dip-9 Nosic-Total-Dip-2

A ešte jedno pekné video aplikácie Total Dip v dielňach Mstar:

Doprajte vášmu vozidlu ochranný, vysoko estetický náter tekutou gumou Total Dip

Kontaktujte nás a nezáväzne vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Alebo nás navštívte v našom bratislavskom autoservise na Elektrárenskej 4.

Autoservis Mstar, Bratislava.