Mstar Energy Drink

Mstar Energy Drink

Mstar Energy Drink je unikátny energetický nápoj s príchuťou ovocia. Padne vám vhod vždy, keď potrebujete podať dobrý výkon, poriadne sa sústrediť alebo si dodať príliv energie pri denných aj nočných aktivitách. Jeho unikátnou vlastnosťou oproti iným energetickým nápojom je receptúra založená na PRÍRODNEJ BÁZE.

Mstar energetický nápoj

Zloženie energetického nápoja Mstar

Minerálna prírodná voda  sírano-hydrogénuhličitá, vápenato-horečnatá a slabo mineralizovaná prírodná, liečivá minerálna voda vhodná pri kardiovaskulárnych ochoreniach, ochoreniach tráviaceho traktu a nedostatku vápnika , avšak je podobná aj zlozeniu dojčenskej vody z výnimkou niektorých minerálnych zložiek

Schizandra Čínnska je  rastlina, ktorej plody sa užívajú na stimuláciu centrálneho nervového systému.

Damiana je rastlina, ktorá sa v ľudovom liečiteľstve používala v liečbe rôznych sexuálnych ochorení a neuróz. Je oddávna známa a využívaná ako afrodiziakum. Môže pomáhať pri bolestivej menštruácii a tiež pri bolestiach hlavy spojených s menštruáciou. Najviac sa Damiana využíva ako prírodný prostriedok na úpravu hormonálnej rovnováhy.

Cesmína paraguajská  zvyšuje psychickú a fyzickú odolnosť organizmu, zaháňa hlad (vhodná pri redukcii hmotnosti, ideálna pri nízkom krvnom tlaku, obsahuje radu pre telo významných zložiek: horčík, vápnik, železo, mangán a odvodňuje organizmus.

Glukózový sirup, ktorý sa vyrába z kukurice, ktorá je rozdrvená v továrni a následne prechádza cez filter, ktorý oddeľuje kukuričný škrob od ostatných častí jadier. Po separácii sa do vzniknutej tekutiny pridajú enzýmy, ktoré premieňajú niektoré cukry z glukózy na fruktózu. Výsledkom je kombinácia fruktózy a glukózy. Glukózovo-fruktózový sirup je jednoduchý cukor, čiže ľahšie stráviteľný. Konzistenčne a chuťovo veľmi pripomína včelí med, a to nás presvedčilo.

Guarana, jej plody  pripomínajúce kávové  zrná sú bohaté na kofeín. Obsah kofeinu je 2- 4 percenta v zrne guarany viac  oproti 1-2 percenta v kávovom zrne.  Štúdia zistili, že užívanie guarany pomáha lepšiemu  fyzickému vývoju a má pozitívne úćinky na pamäť a náladu.